Kur piedalīties jauniešiem Valmierā?

 Hei, jaunieti! Nepalaid garām šo ziņu, jo šis ir pamudinājums Tev mosties no ziemas miega un kļūt aktīvam – kopā ar citiem jauniešiem darīt un īstenot dažādas foršas lietas! Ja Tev ir vēlme piedalīties dažādu foršu ideju īstenošanā un organizēšanā Valmierā, tad atnāc, paklausies un paskaties, ko dara Jauniešu ideju laboratorija. Liksim pavasarim atnākt ātrāk!
 
 
Jau pavisam drīz, 8. marta otrdienas vakarā plkst. 17:00 VNF Jauniešu ideju laboratorija aicina jauniešus paviesoties Garā ielā 9 (invalīdu biedrības namiņā). Našķējoties ar cepumiem un siltu tēju, atnākušie varēs klausīties JIL stāstos un kopā ar JIL un tai draudzīgām organizācijām atcerēties kopīgi īstenotos darbus un aktivitātes. Vēl laboratorijas jaunieši iepazīstinās ar saviem lielajiem pavasara darbiem un vasaras plāniem, kuros iesaistīsies arī jaunpienācēji.
 
Skolā jaunieši apgūst dažādus mācību priekšmetus, pulciņos tie izkopj savus talantus, bet jauniešu organizācijā apgūst citas dzīvei nepieciešamas iemaņas un veidot savu personīgo izaugsmi. Te jaunieši mācās sastrādāties ar dažādiem cilvēkiem un attīstīt savas līderības, organizatoriskās un plānošanas spējas. Rīkojot dažādus pasākumus un aktivitātes, tu varēsi arī palielināt savas zināšanas par dažādām organizācijām, sastrādājoties ar to darbiniekiem, un mācīties plānot budžetus.
 
Jauniešu ideju laboratorija ir vieta, kur tu vari būt noderīgs un kļūt par paraugu citiem Valmieras jauniešiem!
 
Ja vēlies uzzināt vairāk, raksti Gundegai uz e-pastu laboratorija@vnf.lv vai zvani pa tālruni 27820430. Par fondu un līdzšinējām JIL aktivitātēm vari uzzināt mājas lapā www.vnf.lv.
 
http://www.vnf.lv/panelis/faili/JIL_Uzn2011.jpg