Ko jaunieši vēlas mainīt Valmierā?

 Nākamajā ceturtdienā, 11. novembra vakarā plkst. 18:00, Valmieras jaunieši ir aicināti uz tējas vakaru – apkaimes darbnīcu “Ja es būtu Valmieras mērs…”. Izmantojot radošas metodes, jauniešiem būs iespēja norādīt, viņuprāt, Valmieras stiprās un vājās puses un kopīgi apjaust, kā pilsētas dzīvi padarīt labāku, pilnvērtīgāku un interesantāku ne tikai jauniešiem, bet arī pieaugušajiem.
 
Tējas vakars notiks Valmieras integrētās bibliotēkas Mācību centrā, Cēsu ielā 4. Piedalīties aicinām ikvienu jaunieti, kurš jūtas piederīgs Valmierai!
 
Pasākuma mērķis ir kopīgi radīt pilsētas nākotnes vīziju, aizdomāties par vēlamajām pārmaiņām savā dzīvesvietā un kopīgi meklēt dažādus problēmu risinājumus, neizmantotās iespējas. Īpaši vēlamies pievērst uzmanību tām lietām, ko iedzīvotāji varētu mainīt saviem spēkiem. Tā būs arī lieliska iespēja atrast savu ideju īstenošanai jaunus domubiedrus!
 
Darbnīcā iegūtās idejas un priekšlikumi tiks izmantoti Valmieras novada fonda tālākā darbā, kā arī tiks nodoti Valmieras pilsētas pašvaldībai un Valmieras pilsētas pašvaldības Jaunatnes lietu konsultatīvajai komisijai.
 
Pasākumu organizē Valmieras novada fonds, bet finansiāli atbalsta Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds. Līdzīgas apkaimes darbnīcas notiek arī citviet Valmieras apkaimē, bet vasarā jau notikušas Alūksnes un Apes novadā.
 
Papildu informācija:
Gundega Siliņa, vietējo pasākumu koor­di­natore Valmierā
Tālrunis: 27820430, 64281792; e-pasts: laboratorija@vnf.lv