Jūlijā Labdarības noliktavai brīvlaiks

Labdarības noliktavaJūlijā Labdarības noliktava dodas vasaras brīvdienās un apmeklētājiem būs slēgta. Šajā laikā ziedojumus noliktavā būs iespējams nogādāt, iepriekš sazinoties ar Valmieras novada fondu pa telefonu 64281792 un 20258200 vai pa e-pastu vnf@vnf.lv. Tāpat fonds turpinās pieņemt informāciju par lielgabarīta ziedojumiem – mēbelēm, sadzīves tehniku u.c. Darbu Labdarības noliktava Garā ielā 10 atsāks 7. augustā!
 
Priecē, ka ļaudis aizvien biežāk iegriežas noliktavā un ziedo ne vien apģērbu, apavus un rotaļlietas, bet arī vērtīgākas lietas. Tā šī pusgada laikā vien noliktavas plauktos nonākuši vairāki televizori un monitori, gludekļi un gludināmie dēļi, elektriskās tējkannas un plītiņas. Tāpat ar noliktavas starpniecību sagādātas mēbeles un lielā sadzīves tehnika ģimenēm Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novados un pat Staicelē. Kopš gada sākuma vien noliktavā mantas ziedojuši vairāk nekā 1100 cilvēki, bet noliktavu apmeklējuši un ziedojumus saņēmuši teju 2500 ļaudis.
 

Labdarības noliktava ir vieta Valmierā, kur iespējams nogādāt dažādus mantiskos ziedojumus. Lietas, kas pašu saimniecībā kļuvušas liekas, bet joprojām ir labas un lietošanas kārtībā, te atrod jaunus saimniekus un sāk dzīvot otro dzīvi. Noderīgs ir it viss: apavi, trauki, rotaļlietas, gultas veļa, sporta inventārs un vēl daudzas citas lietas.  Noliktava apmeklētājiem ir atvērta ik otrdienu un ceturtdienu no pulksten 12:00 līdz 18:00 Valmierā, Garā ielā 10 (ieeja no pagalma puses).