JILs aicina jauniešus uz Cepli!

JILs aicina jauniešus uz Cepli!
Kur un kas atrodas jauniešu Ceplī? Ko dara JILs jeb Jauniešu ideju laboratorija? Nāc ciemos pie JIL uz Cepļa atklāšanu jau šonedēļ, 11. septembrī un to noskaidro! Pacienāsim Tevi ar ceptām desiņām un krūzi siltas tējas, klausīsimies jaunos ģitāristus, kā arī uzzināsim, kas JILā notiksies un kā arī Tu vari JILā iesaistīties! 
 
 

..atliek vien sagaidīt Tevi un arī Tavus foršos Jauniešu Ceplī, lai ar JIL Tu izdomātu savas idejas, kas mūs kopā aizvedīs pie trešā jauniešu rīkotā ideju konkursa! Par to, kā labāk īstenot idejas, uzzināsi nākamajās JIL tikšanās reizēs un apmācībās, lai pēc tam kā īsts profiņš ķertos pie Valmieras jauniešu dzīves iegriešanas!
 

Pats Stāsts par jauniešu Cepli aizsācies jau pirms diviem gadiem, kad konkursā “LMT Valmierai” saņēmām 2500 latu ziedojumu jauniešu mājas atjaunošanai. Un beidzot Cepļa grīda ir piepildīta ar krāsu šļakatām, paššūtiem sēdamspilveniem un pufiem uz koka paletēm un vēl visādām lietām, lai Ceplis būtu mājīga un neformāla tikšanās vieta ikvienam jaunietim!
 

Lai uzzinātu ko vairāk, gaidīsim Tevi ciemos jau šonedēļ trešdien, 11. septembrī Garā ielā 10 plkst.18.00, lai ko vairāk uzzinātu par JILu jauniešu Ceplī! Interesējošos jautājumus droši vari rakstīt e-pastā uz laboratorija@vnf.lv, zvanīt uz 27820430 (Gundega) vai pats rast uz tiem atbildes JILa blogā http://jilvalmiera.wordpress.com.
 

Tiekamies!

 

VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija un programma "Jaunatne darbībā".