JIL foto konkursā trūkst tieši Tavas foto!

JIL foto konkursā trūkst tieši Tavas foto!

Vasaras pilns sveiciens visiem, kam patīk fotografēt - ar ābolīti, nokiju, spoguleni, ziepīti vai videokameru! Šis gads jau ir pusē, un nākamais sāk lēnām tuvoties.. Tāpēc atgādinām Tev par Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas konkursu “Jauniešu foto kalendārs 2016”, kura labākās foto tiks ievietotas jauniešu kalendārā!

 

Pirmā dzirdēšana? Nekas, tūlīt visu uzzināsi! Jau otro gadu VNF JIL jaunieši gaida Tavus labākos foto, lai no tiem izveidotu radošu, stilīgu un patiesi iedvesmojošu jauniešu fotografētu bilžu kalendāru 2016. gadam!

 

Tagad un tūlīt ver vaļā savas foto krātuves, atrodi un sūti šurp labākos, oriģinālākos un interesantākos foto. Nav krājumi? Tad ņem rokās sev pieejamo kameru un sāc bildēt! Vasarīgs pikniks ciemata parkā, lustīga Jāņu svinēšana, izlijusi nagu laka sūnās, pludmales volejbola spēle, kāda aizkavējusies foto no pavasara vai vēl tālākās ziemas – JEBKAS, kas Tavuprāt raksturotu kādu no gadalaikiem 2016. gada foto kalendārā!

 

Un kad foto sabildētas un krājumi izskatīti, atlasi un sūti mums līdz 10 (!) labākajām foto katram gadalaikam līdz rudenim uz e-pastu laboratorija@vnf.lv! Neaizmirsti ieskatīties arī konkursa nolikumā - http://ej.uz/JILFOTO2016! Un lai gan konkursa gala termiņš vēl tālu, iesakām neatstāt visu uz pēdējo brīdi un sūtīt savas vislabākās foto šurp jau TAGAD, lai vēlāk nepiemirstu!

 

Iedarbini savu izdomu un esi radošs! Visaugstāk vērtēsim jautras un bezbēdīgas foto, kas atspoguļos jauniešu trakulīgās domas un oriģinālās idejas. Gaidīsim arī skaistus dabas foto, pilsētas ainavas un pasākumu bildes. Foto, kuras ieraugot, gribas smaidīt!

 

Arī šogad gada izskaņā VNF JIL no labākajiem iesūtītajiem attēliem izveidos foto kalendāru, kuru varēs iegādāties Tavi draugi, radi un visi pārējie! Kalendāru ienākumi tiks novirzīti Valmieras un tās apkārtnes jauniešu ideju īstenošanai.

 

Noderīgi materiāli pieteikumu iesniedzējiem:
Konkursa nolikums