Jauniešu Ceplis – atklāts Valmierā!

Jauniešu Ceplis – atklāts Valmierā!

Vakar, 11. septembra svinīgā atklāšanā durvis pirmo reizi vēra jauniešu māja “Ceplis” Garā ielā 10. Turpmāk ikvienam jaunietim būs neformālas un radošas telpas Valmierā, kur pavadīt brīvo laiku, rīkot nelielus pasākumus vai pievērsties neformālai izglītībai! Lai Ceplī laiks ritētu vēl aizraujošāk un radošāk, te plānoti arī visdažādākie jauniešu rīkoti tematiskie vakari.

 

Atklāšanas pasākumā atnākušie jaunieši dalījās savās idejās par iespējamiem pasākumiem Ceplī. Aizraujoši filmu un galdu spēļu vakari, kulinārijas kursi, neformālas fotosesijas, dzejas lasījumi un pat saldējumu festivāls ir tikai dažas idejas, kuru īstenošanai jaunieši ķersies klāt jau jaunnedēļ! Šķiet, ka uz radošām domām tos pamudināja ceptās desiņas un karstā tēja, ko atnācējiem bija sagatavojusi Valmieras novada fonda (VNF) Jauniešu ideju laboratorija jeb JILs.
 

Ceplī plānotas arī radošās darbnīcas, kur jaunieši gatavos dažādus darbus, ko varēs iegādāties par ziedojumiem, tos novirzot labdarības akcijām. Savukārt otrdienu vakaros JILs plānos arī dažādas finanšu piesaistes metodes, lai par iegūtajiem līdzekļiem rīkotu jau trešo ideju konkursu Valmieras un tuvākās apkaimes jauniešiem.


Ja arī Tev ir idejas, kā Ceplī krāsaināk pavadīt garos rudens un ziemas vakarus, dod ziņu JILam, rakstot e-pastā laboratorija@vnf.lv, Twitterī @VNFJIL vai īsziņā uz telefona numuru 27820430! Taču ja vēlies arī pats aktīvi iesaistīties un plānot aizraujošus pasākumus kopā ar JILa jauniešiem, tad esi ļoti gaidīts Jauniešu Ceplī Garā ielā 10 otrdienu vakaros plkst. 18:00!


Lielu paldies VNF un JILs saka uzņēmumam “Latvijas Mobilais telefons”, kura ziedojums ļāva Jauniešu Cepli kārtīgi izremontēt un skaisti iekārtot. Līdz ar to Valmieras novada fonds droši var teikt, ka tā ikdienas darbs, Labdarības noliktavas klientu apkalpošana un arī jaunieši ir pilnībā raduši vietu un iekārtojuši savas mājas Garā ielā 10!


Jāpiezīmē, ka VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet Jauniešu ideju laboratorijas aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija un programma "Jaunatne darbībā".


Pievienotā galerija: