Jaunieši Mazsalacā iedvesmojas no Renāra Zeltiņa

Jaunieši Mazsalacā iedvesmojas no Renāra Zeltiņa

Lai Mazsalacas vidusskolā jaunieši gūtu pozitīvu iedvesmu turpmākai dzīvei, pie tiem viesojās TV zvaigzne un sporta pasākumu “Ghetto games” radošais direktors Renārs Zeltiņš. Iespēju jauniešiem tikties ar Renāru deva atbalsts no VNF Jauniešu ideju laboratorijas mini ideju konkursa “Ja es būtu sava novada priekšnieks”.

 

Mazsalacas jaunieši vēlējās satikt Renāru, lai uzzinātu vairāk par viņa dzīves pieredzi. Tādēļ Renārs dalījās tiem savās pārdomās par dzīvi, vērtībām un karjeru savā lekcijā “Viss ir atspulgā”. Tagadējais TV šovu vadītājs iedvesmoja jauniešus ar saviem septiņiem dzīves likumiem, uzsverot, ka dzīvē viss ir atkarīgs no katra paša – katra doma un katrs paveiktais darbs. Idejas video redzams šeit – http://ej.uz/JilMiniKonk_9RenZeltins.

 

Pēc tikšanās idejas autore Annija Gobiņa atzīst, ka Renāra stāstījums mainījis daudzu jauniešu uzskatus par dzīvi un tās jēgu. “Viņš deva motivāciju cīnīties un sasniegt visu, ko vien dzīvē vēlamies! Atrast savu vietu uz šīs pasaules un cienīt citus,’’ stāsta Annija. Arī idejas mentorei Rūtai Karlsonei šķita, ka jauniešu tikšanās ar Renāru bija izdevusies, jo Renāra stāstījums bijis interesants un pēc tā jaunieši uzdeva daudz jautājumu.

 

JIL mini ideju konkursa finansējumu veido jauniešu piesaistītie ziedojumi un VNF Labo darbu programmas ziedojumi. Savukārt VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet Jauniešu ideju laboratorijas aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Globālais fonds un programma “Jaunatne darbībā”.