Jaunieši jau gatavojas pilsētas svētkiem

JIL jau gatavojas pilsētas svētkiemJau trešo gadu Valmieras pilsētas svētku laikā, šogad 2. jūlijā no plkst.11.00, notiks pasākums Velo Fashion Show jeb Velo modes skate. Pasākums norisināsies Vecpuišu parkā, kas pilsētas svētku laikā pārtaps par “Jauniešu parku”. Pasākuma organizators Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) jau gatavojas un, sadarbojoties ar vietējiem Valmieras uzņēmējiem, rūpē balviņas modes skates dalībniekiem.
 
VNF JIL jaunieši atzīst, ka Velo modes skatei katru gadu ir jāaug un jāpaliek aizvien košākai un pamanāmākai. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad ikvienam būs iespēja uzfrišināt un izrotāt savus velosipēdus, rollerus, skrituļdēļus un citus nelielus braucamrīkus. Savukārt pārējie svētku apmeklētāji varēs balsot par savu favorītu jeb vislabāk, viskrāšņāk un visoriģinālāk izgreznoto braucamrīku. Dalībnieki ar saviem ar savu veikumu plkst.15.00 dosies parādes gājienā cauri Valmieras pilsētai, kas noslēgsies ar dalībnieku apbalvošanu pilsētas centrā. Šogad pirmo reizi uzvarētāji tiks ne tikai pie saldiem našķiem, bet arī pie Velo Fashion Show kausiem un medaļām.
 
Jaunieši īpaši domā arī par tiem dalībniekiem, kuri savus velo un citus braucamos izrotās visātrāk. Ikviens varēs piedalīties VNF JIL papildus rīkotās ātruma, gudrības, smieklu un citu veida atrakcijās, kā arī nobildēties īpaši pilsētas svētkiem veidotā Velo Fashion Show fotostūrī.
 
Velo Modes skate ir VNF Jauniešu ideju laboratorijas veidots pasākums, kurā gan jaunieši, gan ģimenes ar bērniem var izrotāt savus braucamos un izveidot tam jaunu stilu uz vienu vai pat vairākām dienām. Tam vari izmantot JIL sagādātos materiālus, bet, ja vēlies, lai Tavs ritenis būtu īpaši pamanāms, vari to izdekorēt jau mājās.
 
VNF JIL jaunieši sola Tev un Taviem draugiem daudz pozitīvu emociju un pārsteigumiem pilnu dienu Valmieras pilsētas svētkos.
 
Velo Fashion Show tiek organizēts ar Valmieras pilsētas pašvaldības finansiālo atbalstu.
 
Papildu informācija: Liene Golča, VNF Jauniešu ideju laboratorija Tālrunis: 28319532, 64281792; e-pasts: laboratorija@vnf.lv