Jaunieši dod iespēju jauniešiem!

VNF JIL projektu konkurss “Jaunieši dod iespēju jauniešiem” 2011Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (JIL) rīko savu pirmo projektu konkursu ar nosaukumu “Jaunieši dod naudu jauniešiem”. Konkursā sniegsim finansiālu un konsultējošu atbalstu jauniešu projektu idejām, kas paredzētas, lai uzlabotu Valmieras un tās tuvākās apkaimes novadu iedzīvotāju dzīvi un to apkārtējo vidi. Projektu konkurss notiks divās kārtās, starp kurām notiks apmācības ikvienam projektu idejas iesniedzējam.
 
Lai jaunieši varētu piedalīties konkursa pirmajā kārtā, JIL aicina idejas sākotnējo aprakstu iesniegt līdz 27. aprīlim, plkst. 17.00, to nosūtot uz jil.valmiera@gmail.com vai atnesot uz Valmieras novada fondu Garā ielā 9. Ikvienam idejas iesniedzējam būs iespēja piedalīties bezmaksas apmācībās, kurā aizraujošā veidā varēs padarīt savu ideju vēl lieliskāku un labāku, lai tā vairāk atbilstu projektu konkursa mērķim. Tāpat jauniešiem būs iespēja apvienot savas idejas ar citu idejām un gūt ieskatu projektu pieteikuma veidlapas aizpildīšanā.
 
Pēc apmācībām notiks projektu konkursa otrā kārta, kur detalizēts projekta idejas apraksts būs jāiesniedz līdz 27. maijam, plkst. 17.00. Pēc tam jaunieši, kas ir projektu konkursa komisijā, tiksies ar projektu iesniedzējiem klātienē, spriedīs par tiem un izvēlēsies labākos.
 
Nākamnedēļ, 19. aprīlī, plkst. 16.00 JIL organizē tikšanos par projekta konkursu Valmieras integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4. Tikšanās laikā jaunieši varēs tikties ar konkursa organizatoriem un iegūt papildu informāciju par projektu konkursu.
 
Projektu konkursā kopējais pieejamais budžets ir Ls 600. JIL finansiāli var atbalstīt vienu ideju 600 latu apmērā vai arī vairākas, kuru kopējās izmaksas nepārsniedz šo summu. Jauniešiem netiek liegta iespēja arī pašiem piesaistīt papildu finansējumu arī no citiem atbalstītājiem, kā arī iesaistīties ar saviem līdzekļiem un resursiem.
 
Projektu konkurss ”Jaunieši dod iespēju jauniešiem” tiek organizēts ar SEB bankas un ”Sorosa fonds Latvija” finansiālo atbalstu.
 
Vairāk informācijas par konkursu www.vnf.lv, kur atrodama arī idejas pieteikuma veidlapa un konkursa nolikums.
 
 
Papildu informācija:
Kristīne Vasaraudze, VNF Jauniešu ideju laboratorija
Tālrunis: 26857140, 64281792; e-pasts: jil.valmiera@gmail.com