Info konfektes - aktuālajām ziņām Valmierā

Info konfektes - aktuālajām ziņām Valmierā

Lai nodotu valmieriešiem aktuālo informāciju par kultūras pasākumiem pilsētā un aukstajā laikā iepriecinātu tos ar kādu kārumu, Valmieras Valsts ģimnāzijas 12.c klases audzēknes iesniedza savu ideju “Info konfekte” VNF JIL mini ideju konkursā “Ja es būtu sava novada priekšnieks”.

 

Ineses Dreimanes, Līvas Dārziņas, Elīnas Bušmanes, Diānas Darbones un Paulas Grīnbergas idejas mērķis bija pavisam vienkāršs – aukstajā ziemas laikā uzlabot cilvēku garastāvokli ar saldām šokolādes konfektēm, kam pievienota aktuālā informācija par pasākumiem Valmierā. Meitenes saka, ka ikdienā cilvēki vairs nelasot vienkāršas skrejlapiņas, tādēļ savas skrejlapiņas papildinājušas ar gardām konfektēm. Un cilvēki labprāt tās ņēmuši! Idejas video redzams šeit – http://ej.uz/JilMiniKonk_7InfoKonf.

 

Meitenes dalījušas info konfektes pie tirdzniecības centra “Valleta” un pēc paveiktā atzina, ka jūtoties ļoti priecīgas, ka šādā veidā aicinājušas apmeklēt Valmieras kultūras pasākumus. Turklāt tā bijusi noderīga pieredze komunikācijā ar dažādiem cilvēkiem. Arī idejas mentore, JIL dalībniece, Elīna Čaka priecājas par meiteņu informācijas nodošanas veidu un norāda, ka cilvēki daudz vairāk lasītu skrejlapiņas, ja tās pasniegtu cilvēkiem garšīgākā veidā!

 

JIL mini ideju konkursa finansējumu veido jauniešu piesaistītie ziedojumi un VNF Labo darbu programmas ziedojumi. Savukārt VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet Jauniešu ideju laboratorijas aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Globālais fonds un programma “Jaunatne darbībā”.