Iemūžini savas sajūtas JIL fotobēniņos!

Iemūžini savas sajūtas JIL fotobēniņos!

Iespējams, Tu vēlies iegūt satriecošas fotogrāfijas uz sārtā dīvāniņa Valentīndienas noskaņās? Vai - tieši pretēji - baisas un biedējošas foto šaušalīgā leļļu stūrītī? Varbūt ko veclaicīgu un romantisku..? VNF Jauniešu ideju laboratorija piedāvā dažādus fotostūrus, kas izveidoti Valmierā, Garās ielas 10 bēniņos!

 

Veclaicīgais, latviskais, Valentīndienas, sārtais un Čakija draugu šausmu stūris gaida Tevi! Fotobēniņos iespējams organizēt individuālas un grupu fotosesijas! Katru dienu pēc plkst.15.00 iespējams pieteikt fotosesijas pa tel.:27639143 (Kitija). Individiduālās un grupu foto uzņems jaunais un daudzsološais fotogrāfs Jānis Lārmanis.

 

Jānis Lārmanis ir ieguvis profesionāla fotogrāfa kvalifikāciju. Savas prasmes pilnveidojis Norvēģijas Voldas universitātē, kur fotogrāfējis gan klusās dabas ainavas, gan cilvēku portretus. Izveidojis fotoinstalāciju “Reiss 1941/49” Latvijas kara muzejā, atklājis savu personālizstādi “Baiļu anatomija” mākslas galerijā “Ledus pagrabs”. Fotografē dažādus kultūras un sporta pasākumus.


Jāuzsver, ka fotosesijas notiks par simbolisku ziedojumu, kas nonāks Valmieras un tuvāko novadu jauniešu ieceru atbalstam VNF JIL rīkotajos projektu konkursos jauniešiem.

 

Iespējamie fotosesiju veidi:

1) Individuāla fotosesija (stundas likme) - EUR 7;

2) Draugu fotosesija līdz 4 cilvēkiem (stundas likme) - EUR 10;

3) Draugu fotosesija vairāk par 4 cilvēkiem (stundas likme) - EUR 15.

 

Jautājumi?

Zvani Kitijai un tiekamies fotobēniņos!

 

Ieskats pirmajās fotosesijās - http://www.draugiem.lv/jil/admin/gallery/#/jil/gallery/?pid=382846313