Iedvesmojies uzsākt savu biznesu Valmierā! Like a boss.

Like a bossJau trešdien, 18. aprīlī plkst.18.00 nāc uz bāru "Chill-inn" un iedvesmoties pa nopietno! Ja domā, ka gribi paveikt ko paliekošu un izveidot ko savu? Ja zini, ka parastais ikdienas darbinieks negribi būt? Un lai arī pēc laika, bet Tev būs savs uzņēmums? Tad nāc un uzzini, kā savu biznesu aizsākt Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā (VBII)!
 

Trešdienas vakarā muzikālajā bārā "Chill-inn" tējas vakarā "Pie Adeles" ciemosies Elīna Leimane-Dukse, VBII vadītāja. Satiksi arī dažus jaunos uzņēmumu vadītājus - Mārci Kaksi no SIA "MUUV" un Aigu Šmiti no SIA "Furter", kuru gaitas biznesā aizsākušās tieši VBII lielajā mājā.

 

Šajā tējošanas reizē uzzināsim par biznesa iespējām VBII, nepieciešamajām lietām, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību, praktiskus ieteikumus un padomus. Sīkumus un nopietnas lietas, kam jāpievērš uzmanība, domājot par savu biznesu. Kā arī noskaidrosim pavisam vienkāršas, bet foršas lietas, kā veidot savu dzīvi piepildītāku un inovatīvāku!

 

Aizvadītajā tējas vakarā klausījāmies, ko labu stāsta Andris Jurga, Toms Bergs, Andris Akmens un Imants Točs. "Bailes ir tas, kam jātiek pāri," teica Andris Akmens un piebilda, ka jauniešiem doties uz ārzemēm nemaz nav tik peļama lieta – brauciet, aplauzieties un tad atpakaļ mājās! Abi Andri bija vienisprātis arī par to, ka ģimenei ir jābūt katra cilvēka pamatvērtībai un visi tavi sasniegumi iegūst vērtību, ja ir ar ko šajā priekā dalīties. Bet Toms Bergs rosināja skatīties uz lietām vairāk no pozitīvās puses un no katra notikuma aizgūt tikai to labāko.

 

Seko līdzi informācijai http://jilvalmiera.wordpress.com, lai zinātu, kādas personības mūs apciemos jau nākamajā nedēļā! ;) Nāc, jautā un iedvesmojies!