Dāvā bērniem prieku Labdarības istabā!

Dāvā bērniem prieku Labdarības istabā!

Šosestdien, 16. novembrī, plkst. 13:00 tirdzniecības centra “Valleta” ceturtajā stāvā tiks atklāta Labdarības istaba “Dāvā bērniem prieku” sadarbībā ar Valmieras novada fondu (VNF). Tur Tu esi aicināts ierasties ar kādu rotaļu mantu vai kurpju pāri, ko būtu gatavs ziedot mazturīgo ģimeņu bērniem.

 

Labdarības istabā atradīsies īpaši veidota kaste, kur valmierieši un apkārtējo novadu iedzīvotāji varēs atstāt savus mantu ziedojumus – bērnu apģērbu, apavus un rotaļlietas apkaimes mazturīgajām ģimenēm. Atklāšanas pasākumā ziedotājus muzikāli priecēs Valmieras jaunatnes centra “Vinda” bērnu ansamblis “Ķipari”, kā arī būs iespēja satikt “BK Valmiera’’ talismanu Wolmāru un ar to kopā nofotografēties. Kā arī varēs iepazīties ar fonda darbības plānu nākamajiem diviem gadiem. Papildus, visas dienas garumā, gan lielie, gan mazie ir aicināti piedalīties t/c “Valleta” sešu gadu jubilejas svinībās.

 

Ziedojumus Labdarības istabā “Dāvā bērniem prieku” varēs nest sākot no šīs sestdienas līdz pat gada beigām. Ļaujiet kurpju pārim, kas ir par mazu Jūsu bērnam, ziemas jakai un mājas plauktā gulošajam rotaļu lācim, iedegt prieka dzirksti kāda bērna acīs un palīdzēt apkaimes ģimenēm. Visi ziedojumi nonāks Valmieras novada fonda labdarības noliktavā, kur ikviens, kam nepieciešams, varēs saņemt ziedojumu.

 

Valmierā jau ceturto gadu ar VNF atbalstu darbojas Labdarības noliktava, kurā var ziedot visu, kas pašu saimniecībā kļuvis lieks, bet joprojām ir labs un lietojams. Apavi, trauki, rotaļlietas, gultas veļa, sporta inventārs un vēl daudzas citas lietas te rod jaunus saimniekus. Noliktavas adrese ir Garā iela 10, kas ir atvērta otrdienās un ceturtdienās no plkst. 12:00 – 18:00.

 

Gaidīsim Tevi sestdien, 16. novembrī plkst. 13:00 tirdzniecības centrā Valleta ceturtajā stāvā, līdzi ņemot savu devumu mazturīgām ģimenēm ar bērniem!