Bumbu rallijs ienes 800 latus labdarībai Valmierā

Bumbu rallijs ienes 800 latus labdarībai Valmierā

Ar satraukumu un kārtīgu līdzi jušanu ir noslēdzies Valmieras novada fonda rīkotais Labdarības bumbu rallijs Valmieras pilsētas svētkos. Tūkstoš krāsainas rallija bumbiņas sestdien, 10. augustā, metās Kazu krācēs, kur, spēkojoties ar Gaujas mutuļiem un akmens šķēršļiem, traucās uz finišu. 16 izveicīgākās atnesa saviem īpašniekiem varenas balvas, bet visi rallija dalībnieki labdarībai ir saziedojuši vairāk nekā 800 latus.

 

Turpat Gaujas krastā savu balvu – Valmieras teātra biļetes – izvēlējās Inga Skrastiņa no Cēsīm. Ar pārējiem 15 uzvarētājiem Valmieras novada fonds sazināsies, lai ļautu izvēlēties sev tīkamāko balvu.

 

Paldies visiem, kuri piedalījās! Jūs ziedojāt, lai Valmierā un tās apkārtnē jau šoruden un pavasarī tiktu īstenoti brīnišķīgi iedzīvotāju projekti, kas padarīs mūsu ikdienu vēl patīkamāku un daudzveidīgāku. Azartiskākie rallija dalībnieki bija fondam jau pazīstami ziedotāji – Mareks Indriksons iegādājās un kolēģiem dāvināja 28 biļetes, bet Valmieras Zonta kluba dāmas piedalījās ar veselām 30 bumbiņām!

 

Atgādinām, ka balvu fondu 400 latu vērtībā sponsorēja vietējie uzņēmumi – Dikļu pils, SPA salons “Līga”, Valmieras teātris, restorāns “Parks”, veikals “Agate”, kinoteātris “Gaisma”, veikals “Mājas mīlulis”, basketbola klubs “Valmiera”, SIA “Latvijas Piens”, veikals “Purnavu muiža”, autoserviss “Līga Z”, sporta klubs “Spēka Pasaule”, veikals “Siluets”, naktsklubs “Multiklubs”, SIA “NOVA”, kafejnīca “Jauna saule”. Savukārt rallija tehnisko pusi atbalstīja uzņēmums “MG Show”, aktīvās atpūtas centrs “Eži”, airēšanas klubs “Straume” un neskaitāmi daudzie brīvprātīgie palīgi. Pateicoties atbalstītājiem, Bumbu rallija organizēšanas izdevumi nepārsniedza 200 latus, līdz ar to gandrīz visi ietirgotie līdzekļi nonāks labdarībai.

 

Dalībnieku un rīkotāju pozitīvās sajūtas ļauj domāt, ka Labdarības bumbu rallijs notiks arī nākamgad – ar jauniem mērķiem, jaunām balvām un jauniem izaicinājumiem Gaujas straumē.


Pievienotā galerija: