“BK Valmiera” spēlēs atgriežas “Basketbola laboratorija”

JILa jaunākais rudens pārsteigums! Sākot jau no iepriekšējās nedēļas piektdienas, 19.oktobra, Vidzemes Olimpiskajā centā (VOC) Valmieras novada fonda (VNF) Jauniešu ideju laboratorija (JIL) jau atkal ’’BK Valmiera” mājas spēlēs mazajiem un lielajiem līdzjutējiem rīkos ’’Basketbola laboratoriju” ar dažādiem aktīviem un radošiem uzdevumiem spēļu starplaikos.
 
Mājas spēļu laikā ikviens varēja uz lielā plakāta veltīt savu novēlējumu ’’BK Valmiera” komandas spēlētājiem. Mazie līdzjutēji pie zīmēšanas galdiem izkrāsoja dažādas bildes, kas saistītas ar basketbola tematiku, un arī radīja savus zīmējumus ar basketbolistiem, kas pēc tam tika nodoti Valmieras basketbola klubam. Pati aizraujošākā un atraktīvākā lieta – Trīs metieni grozā! Jo iemetot veselas trīs reizes pēc kārtas, līdzjutēji saņēma ’’BK Valmiera” īpašo suvenīru. Lai piedalītos trīsmetienu akcijā, bija jānoziedo pārdesmit santīmu, kas veltīti vietējai labdabībai. Turpmākajās spēlēs jaunieši piedāvās arī citas aktīvas un sportiskas nodarbes.
 
Turpinot iepriekšējos gados ’’BK Valmiera’’ un VNF veiksmīgi uzsākto sadarbību, fonda jaunieši turpinās īstenot dažādas izklaidējošas aktivitātes basketbola kluba VOC mājas spēļu laikā. ’’Basketbola laboratorija” aicinās basketbola līdzjutējus - bērnus, jauniešus un arī vecākos ’’BK Valmiera’’ fanus – piedalīties to sportiskajās aktivitātēs, tādējādi atbalstot vietējās labdarības aktivitātes!
 
Turam īkšķus par ’’BK Valmiera” uzvarām un tiekamies VOCā ’’Basketbola laboratorijā’’!