“BK Valmiera” iegūst jaunas iesaukas “Basketbola laboratorijā”

 15. oktobra pirmajā “BK Valmiera” mājas spēlē tika īstenots vēl nebijis pasākums bērniem “Basketbola laboratorija”. Basketbola spēles laikā bērni gudroja iesaukas “BK Valmiera“ basketbolistiem, zīmēja tiem jaunas formas, gudroja jaunvārdus no Basketbola klubs Valmiera un mācījās spēlēt basketbolu.
 
 
Piektdien, kad Mastercard Baltijas Basketbola līgas ietvaros “BK Valmiera” tikās ar lietuviešu pretiniekiem "Ņevežis", mazajiem līdzjutējiem tika organizēta “Basketbola laboratorija”. Lai gan pasākums tika organizēts bērniem, uzdevumos labprāt iesaistījās arī jaunieši mazo līdzjutēju vecāki. Piemēram, “BK Valmiera’’ lielais Novēlējumu plakāts jau piektdien izskatās gana piepildīts ar dažādiem sveicieniem un novēlējumiem komandai. “Dar, ko var, dar, ko var, komandai ir jāuzvar!”, “Turiet buru!”, “Lido kā tauriņš, dzel kā bite!” ir tikai daži spilgtākajiem novēlējumiem, kas rotāja plakātu.
 
Tomēr pašu “BK Valmiera” spēlētāju vislielākos smaidus izraisīja tiem piešķirtās iesaukas. Jānis Kaufmanis tika nodēvēts par Killeru, Pērtiķi un Trejaci, bet Kaspars Cipruss - par Ati Auzānu un Čuburiņu. JIL jauniešiem visvairāk patika Māra Ziediņa iesaukas Riekstgrauzis un Mākonītis. Visdraudīgākās iesaukas tika piešķirtas komandas kapteinim Sandis Amoliņam Ērgļa acs un uzbrucējam Jānis Graudiņam Bifeļa atspēriens, bet Oskars Virsis tika nodēvēts par Būbīti.
 
Turpinot iepriekšējā gadā "BK Valmiera" un VNF veiksmīgi uzsākto sadarbību, fonda JIL jaunieši organizēs “Basketbola laboratoriju” vismaz divas reizes mēnesī. Oktobra Radošajā mēnesī mazie varēs zīmēt basketbolistiem jaunas formas un rakstīt dažnedažādus novēlējumus. Novembra Zinību mēnesī ar dažādām spēlēm un viktorīnām tiks pārbaudītas bērnu zināšanas par basketbola spēles noteikumiem un “BK Valmiera” komandas spēlētājiem. Savukārt decembris būs Spēka mēnesis, kad mazajiem basketbolistiem būs jāveic dažādi bumbu metieni un jāpilda spēlētāju iesildošie vingrojumi. Nākamā “Basketbola laboratorija” darbosies jau šo sestdien plkst. 16.00, kad “BK Valmiera” uzņems “VEF Juniors”.
 
Ikvienas “Basketbola laboratorijas” spēles laikā “BK Valmiera” līdzjutēji varēs ziedot VBSS jauno basketbolistu apavu iegādei. Kā atzina VBSS direktore Līga Lapše, daudzi bērni nāk mācīties spēlēt basketbolu, taču ne visiem ir pietiekami līdzekļu, lai iegādātos firmas apavus. “Lai apgūtu pirmos basketbola spēles pamatus, ir ļoti būtiski trenēties ar kvalitatīviem apaviem. Mēs ļoti priecātos, ja varētu atbalstīt vairāku bērnu sporta apavu iegādi“. “BK Valmiera” un JIL jaunieši aicina līdzjutējus būt atsaucīgiem un ziedot speciāli tam paredzētās ziedojumu kastītēs, kas tiks novietotas pie VOC bufetes un zāles ieejas. Aktivitāti atbalsta Sorosa fonds Latvija un “BK Valmiera”. 
 
Aktivitāti atbalsta "BK Valmiera" un Sorosa fonds Latvija.