Atgādinājums par apmācībām “Brīvprātīgā darba vadīšana un koordinēšana”

Atgādinājums par apmācībām  “Brīvprātīgā darba vadīšana un koordinēšana”

Ja Tev šķiet, ka Tavai nevalstiskajai organizācijai trūkst nepieciešamo zināšanu brīvprātīgo vadīšanā, un Tu uzskati, ka mērķtiecīgi vadīts un koordinēts brīvprātīgais darbs var būt nopietns resurss Tavas NVO mērķu sasniegšanā, tad aicinām pieteikties apmācībām 13.-15. jūlijā Ogres novadā viesu mājā “Debesu bļoda par brīvprātīgā darba vadīšanu un koordinēšanu! Apmācībām aicināti pieteikties līdz 6. jūlijam divi organizācijas pārstāvji - brīvprātīgo koordinators un tā palīgs.

 

Apmācību galvenie temati ir brīvprātīgo piesaiste un atlase, brīvprātīgā darba vadīšana un koordinēšana, motivēšana un novērtēšana. Apmācības vadīs pieredzējuši grupu apmācību un treniņu vadītāji Ilze Jozēna un Reinis Upenieks. Abiem vadītājiem ir plaša pieredze darbā ar dažādām nevalstiskajām organizācijām, tai skaitā ar brīvpātīgā darba koordinēšanu un vadīšanu vairāk nekā desmit gadu garumā. Apmācībās ar savu pieredzi brīvprātīgo piesaistē dalīsies arī Vīlandes NVO pārstāvji.

 

Apmācībām aicinātas pieteikties NVO, kurām jau ir bijusi pieredze un saskarsme ar brīvprātīgā darba vadīšanu, tomēr nepieciešamas papildu zināšanas un konkrētas metodes darba organizēšanā. Tādēļ gaidīsim pieteikumus no NVO brīvprātīgā darba koordinatoriem un to lielākajiem palīgiem jeb koordinatoru “vietniekiem”.

 

Apmācībām jāpiesakās līdz 6. jūlijam, abiem organizācijas pārstāvjiem aizpildot kopīgu anketu – http://ej.uz/BDapm15piet. Apmācības notiks Ogres novada Ogresgala pagasta Brahmaņos viesu mājā “Debesu bļoda”.

 

Valmieras novada fonda rīkotās apmācības finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija (EEZ finanšu instruments) projekta “Brīvprātīgais darbs – tavs veiksmes pakāpiens” ietvaros, savukārt fonda ikdienas darbību atbalsta arī Borisa un Ināras Teterevu fonds un Valmieras pašvaldība.