Aicinām uz Valmieras Centra domradi!

Aicinām uz Valmieras Centra domradi!
Sestdien, 24. oktobrī, no plkst. 10:00-12:30 Valmieras kultūras centrā gaidām visus uz Valmieras Centra domradi! Domrade - tā ir satikšanās, lai plānotu un īstenotu idejas kopā savai apkārtnei. Īpaši gaidām Valmieras Centra un apkaimes iedzīvotājus.
 

No septembra mēneša notikušas jau deviņas domrades gan Valmieras pilsētā, gan Valmieras novados.

 

Dienas turpinājumā, sestdien 24. oktobrī pēc notikušās Centra domrades, no plkst.13:45–16:00 Zoom platformā notiks Lielā noslēdzošā un domrade, kurā piedalīsies dalībnieki no Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novadu un Valmieras Burkānciema, Centra, Jāņparka, Pārgaujas un Zvirgzdukalna apkaimju iedzīvotāji un domražu dalībnieki.

 

Lai valmieriešu un novada iedzīvotāju aktualizētās vajadzības un idejas virzītos pretī risinājumiem, domrades vadīs Āris Ādlers, apkaimju attīstības eksperts, kurš visā Latvijā palīdzējis īstenoties dažādiem apkaimju uzlabošanas projektiem - no soliņiem un skvēriem, līdz rotaļu laukumiem un pulcēšanās vietām.

 

Ņemot vērā, ka Covid-19 radītie izaicinājumi ir atbildība par mūsu visu veselību, Centra domrades dalībnieku skaits ir ierobežots.

 

Lūdzam iepriekš reģistrēties dalībai domradēs elektroniski ŠEIT vai pa tālruņiem: 20 258 200.

 

 

Pasākumu laikā var tikt fotografēts un filmēts. Foto un video materiāli var tikt izmantoti Valmieras novada fonda un Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.