Aicinām uz Lielo domradi ZOOM tiešsaistē!

Aicinām uz Lielo domradi ZOOM tiešsaistē!

Sestdien, 24. oktobrī, no plkst. 13.45 – 16.00 notiks Lielā domrade. Lielās domrades MĒRĶIS – dot iespēju Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novadu un Valmieras pilsētas aktīvajiem iedzīvotājiem vienam otru iepazīt, un apjaust, kā mēs, iespējams, varam sadarboties. Iepazīsimies ar savu kaimiņu apkaimju un novadu idejām, kā arī meklēsim jaunas idejas un jaunas vēsmas savu ideju pilnveidošanai. Iespējams, kādam no jums Lielā domrade atgādinās arī par konkursu “Sev, tev, novadam”, kur gaidīsim jūsu idejas līdz pat š.g. 1. novembrim, informācija sadaļā - Īsteno ideju!

 

Šis savādais laiks valstī un pasaulē ir ieviesis savas korekcijas, tāpēc Lielā domrade notiks tiešsaistē.

 

Zoom Lielās domrades tiešsaiste:

https://us02web.zoom.us/j/82496623766?pwd=Q3RWZ3M3WHZDKzVKQ0MzZWZjQUNpZz09 Parole: 880634

Aicinām Jūs nodrošināties ar datoru (vai viedtālruni), kuram ir:

 1. interneta pieslēgums vai bezvadu interneta iespējas;
 2. aktīva kamera;
 3. aktīvs mikrofons.

 

ZOOM:  Aicinām noskatieties video https://www.youtube.com/watch?v=vpA6V-spm8A, kurā pa soļiem izstāstīta Zoom instalēšana un lietošana. Ja tomēr ir sajūta, ka Zoom ieinstalēšanā/lietošanā būs nepieciešama  papildspēku palīdzība, aicinām jau laicīgi pieteikt ciemošanos pie tuviem draugiem, radiem, kaimiņiem, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

 

REĢISTRĀCIJA: Aicinām visus dalībniekus reģistrēties “pa vienam” no sava datora/ viedtālruņa, norādot savu vārdu, uzvārdu un pārstāvēto apkaimi līdz 24. oktobrim, aizpildot pieteikšanās anketu ŠEIT - ej.uz/domrade2020. Piemēram, Jānis Akmentiņš (Kocēni), Anna Siliņa (Burkānciems) u.tml., lai ikvienam uzreiz būtu skaidrs domrades dalībnieka vārds un pārstāvētā lokācijas vieta.

 

PREZENTĀCIJA: atgādinām, ka ikvienai apkaimes grupai tiks dots vārds, lai 3 min prezentācijā jeb stāstījumā kāds no konkrētās apkaimes domrades dalītos ar galveno ideju (vai vairākām).

 

PREZENTĀCIJU SECĪBA:

 1. Burtnieki;
 2. Burkānciems;
 3. Naukšēni;
 4. Pārgauja;
 5. Kocēni;
 6. Jāņparks;
 7. Rūjiena;
 8. Zvirgzdukalns;
 9. Beverīna;
 10. Valmieras centrs;
 11. Mazsalaca.

 

Uz tikšanos Lielajā domradē!

 

Pasākumu laikā var tikt fotografēts un filmēts. Foto un video materiāli var tikt izmantoti Valmieras novada fonda un Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Papildu informācija:

Dace Dēnava, Valmieras novada fonda Sabiedrisko attiecību vadītāja

Tālrunis: 20474440; e-pasts: dace.denava@vnf.lv

http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/