Aicinām uz iepazīšanos ar ViA studentu projektiem

 Trešdien, 30. janvārī, Vidzemes Augstskolā (ViA) tiks paziņoti rezultāti un parakstīti līgumi ar SEB konkursa ViA studentiem uzvarētājiem. Šajā projektu konkursā tika atbalstīti četri studentu un darbinieku projekti par 1500 latiem.
 
Aicinām ikvienu klātienē iepazīties ar atbalstītajiem projektiem!
 
SEB konkursu ViA studentiem Valmieras novada fonds (VNF) izsludināja iepriekšējā gada nogalē. Ar tā palīdzību fonds un SEB Unibanka vēlējās sekmēt ViA studentu un darbinieku iesaistīšanos un pašiniciatīvu augstskolas vai Valmieras dzīves vides sakārtošanā. Konkursā iesniegt varēja jebkādas tēmas iniciatīvas ar dažādiem pasākumiem vai inventāra iegādi, ja vien to rezultātā tiek uzlabota studiju vai dzīves vide Vidzemes Augstskolā, Valmieras pilsētā vai tuvākā apkārtnē.
 
Rezultātu paziņošana un iepazīšanās ar izvēlētajiem 4 projektiem notiks 30. janvārī plkst. 13:30, Vidzemes Augstskolā, Cēsu ielā 4, 17. auditorijā.
 
Par studentu iniciatīvu noderīgumu runās ViA administratīvā prorektore Inita Sakne, SEB Unibankas jauniešu projektu vadītāja Natālija Jermolajeva un VNF valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš. Savukārt paši projektu autori īsumā iepazīstinās ar savām iecerēm.
 
 
Jāpiezīmē, ka šis bija trešais VNF organizētais projektu konkurss 2007. gadā, un kopumā pērn fonds finansējis 16 iedzīvotāju iniciatīvas Valmieras rajonā. Savukārt šogad pirmās iespējas saņemt finansiālu atbalstu paredzētas jau februāra beigās. Šobrīd vēl notiek līdzekļu piesaiste šiem mērķiem, un ikviens valmierietis var ziedot VNF Labo darbu programmai.
 
Fonda darbību pašlaik atbalsta EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts izveidotais NVO fonds, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.