Aicinām piedalīties “Skolas somas” labdarības tirdziņā

 Jau nākamo sestdien, 21. augustā, no plkst. 10:00-14:00 tirdzniecības centrā “Valleta”, Valmierā, ceturtajā stāvā norisināsies labdarības tirdziņš “Piepildi skolas somu!”. Lai skolēniem un viņu vecākiem būtu iespējams sagatavoties skolai, aicinām uzņēmumu un organizāciju kolektīvus aktīvi iesaistīties un ziedot skolas lietas.
 
Labdarības tirdziņam ziedot var grāmatas, burtnīcas, atstarotājus, kancelejas preces, skolas somas, datora piederumus, sporta inventāru un citas skolas lietas, izņemot apģērbu. Tās var būt gan lietotas, gan jaunas – svarīgi, lai mantas būtu lietošanas kārtībā!
 
Saziedotās mantas pret simbolisku ziedojumu varēs iemainīt labdarības tirdziņā, bet iegūtā nauda tiks ziedota labdarības akcijai “Skolas soma”. Tās mērķis ir palīdzēt Valmieras apkaimes mazturīgo ģimeņu pirmklasniekiem sagādāt nepieciešamos mācību piederumus, lai 1. septembrī mazie skolnieciņi ar prieku uzsāktu savas skolas gaitas.
 
Organizācijas labdarības tirdziņam var pieteikties līdz 19. augustam pa tālruni 25966562 (Madara), 26201513 (Anete) vai rakstot uz e-pastu vnf@vnf.lv.
 
Līdztekus labdarības tirdziņam norisināsies arī citas aktivitātes. TC “Valleta” trešajā stāvā notiks radošā darbnīca – konkurss “Mana stilīgā mugursoma”, kur mazie skolnieciņi tiks aicināti izgreznot savas skolas somas vai tās uzzīmēt. Tāpat visu paaudžu cilvēkiem būs iespēja pārbaudīt savas prasmes un spējas, piedaloties “Pirmklasnieka maratonā” un veicot dažādus 1. klases cienīgus uzdevumus glītrakstīšanā, rēķināšanā, krāsošanā u.c.
 
Labdarības tirdziņu rīko Valmieras novada fonds sadarbībā ar TC “Valleta”, kā arī apvienības “Par labu Latviju!” Valmieras nodaļas un VNF Jauniešu ideju laboratorijas jauniešiem.