Aicinām izvēlēties īpašas Ziemassvētku kartītes

Aicinām izvēlēties īpašas Ziemassvētku kartītes

Arī šogad Valmieras novada fonds aicina izveidot unikālas Ziemassvētku apsveikuma kartītes radiem, draugiem un sadarbības partneriem. Zīmējumus sarūpējuši jaunie mākslinieki no Rūjienas, Naukšēniem un Beverīnas, tos iespējams rezervēt līdz 25. novembrim. Ienākumi no apsveikuma kartītēm nonāks labdarībai Valmieras apkaimei.

 

Kartītes ar unikālu zīmējumu iespējams pasūtīt sākot no 150 eksemplāriem. Tās iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām: pievienot uzņēmuma logo, Jūsu izvēlētu sveicienu, kā arī, uzreiz pievienot kartiņas tekstu. Ja vēlaties mazāk kā 150 kartiņu eksemplārus, tad jau decembrī varēsiet izvēlēties kādu no iepriekš nodrukātām kartītēm Valmieras novada fondā (Valmierā, Garā iela 10).

 

Ziemassvētku kartīšu katalogs pieejams šeit.

 

Atklātnīšu zīmējumu autori ir bērni un jaunieši no Rūjienas Mākslas vidusskolas, Mūrmuižas PII “Pasaciņa” un Naukšēnu novada vidusskolas. Kartīšu cena ir 0,50 € vai 0,65 €, atkarībā no kartītes izmēra (10x15 vai 10x20 cm). Turklāt visi ienākumi ir ziedojums Valmieras apkaimes iedzīvotāju iniciatīvām un projektiem.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kuras uzdevums ir veidot mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas vietējā kopienā. Fonds aicina iedzīvotājus ziedot, iesaistīties brīvprātīgajā darbā un citā veidā atbalstīt sabiedrības vajadzības.