Aicinām iegādāties mīļlietiņas “Saldajā tirdziņā”

 Sestdien, 13. februārī, plkst. 11:00 TC Valleta 3. stāvā notiks “Saldais tirdziņš”. Tirdziņā būs iespējams iegādāties jauniešu darinātus rokdarbus un smukumlietas Valentīndienas noskaņās.
 
 
Lai Valentīna dienā jaunieši iepriecinātu ne tikai savas otrās pusītes, bet arī citus, tiem bija iespēja izveidot kaut ko radošu, mīļu un jauku Valentīndienas noskaņās. Un ar savām radītajām lietiņām un rokdarbiem piedalīties Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (JIL) rīkotajā “Saldajā tirdziņā”.
 
No jauniešiem tika saņemtas pašzīmētas apsveikuma kartiņas ar sirsniņām un rozītēm, dažādi pūkaini dzijas zvēriņi, lina auduma maisiņi un somiņas. Meitenes bija pacentušās un sagatavojušas daudz un dažādas rotaslietas – auskariņus, kaklarotas un brošiņas. Tāpat būs iespējams iegādāties vāzītes un no kreppapīra darinātus ziedus. Visus minētos rokdarbus un smukumlietas būs iespējams iegādāties “Saldajā tirdziņā” no plkst. 10:00 līdz 14:00. Visi laipni aicināti!
 
60% no ietirgotajiem līdzekļiem tiks ziedoti Valmieras novada fonda Labo darbu programmai, tādā veidā padarot mazliet siltāku, mīļāku un jaukāku arī citu cilvēku ikdienu. Pārējā naudiņa nonāks pie pašiem darbiņu darinātājiem.
 
Labdarības tirdziņa mērķis ir iespēja jauniešiem labāk iepazīt brīvprātīgo darbu, iesaistoties dažādu labdarības aktivitāšu īstenošanā, un palīdzēt tiem, kam šobrīd tas ir nepieciešams.
 
 Tirdziņa norisi atbalsta Sorosa fonds Latvija.