Aicina mazos “BK Valmiera” līdzjutējus apmeklēt “Basketbola laboratoriju”

BK Valmiera fotoSākot ar 15. oktobri, Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst.18:00 Valmieras novada fonda (VNF) Jauniešu ideju laboratorija (JIL) turpmāk "BK Valmiera" mājas spēlēs mazajiem līdzjutējiem organizēs "Basketbola laboratoriju". Spēļu laikā būs iespējams ziedot, lai palīdzētu Valmieras Bērnu sporta skolas (VBSS) audzēkņiem basketbolistiem veiksmīgi turpināt sportistu gaitas. Spēles sākums plkst. 18:30, taču mazos līdzjutējus uz "Basketbola laboratoriju" gaidīsim jau no plkst. 18:00!
 
Turpinot iepriekšējā gadā "BK Valmiera" un VNF veiksmīgi uzsākto sadarbību, fonda JIL jaunieši turpina domāt par labajiem veicamajiem darbiem spēles laikā. Lai vecāki varētu netraucēti vērot spēles gaitas un just līdzi "BK Valmiera" komandas spēlei, līdz pat Jaunajam gadam mājas spēļu laikā darbosies stūrītis bērniem - "Basketbola laboratorija". Te bērni varēs veikt dažādus āķīgus, radošus un trokšņainus uzdevumus, un decembra beigās par to saņemt jaukas balvas un diplomus no pašiem "BK Valmiera" spēlētājiem.
 
Oktobra Radošajā mēnesī mazie varēs zīmēt basketbolistiem jaunas formas un rakstīt dažnedažādus novēlējumus. Novembra Zinību mēnesī ar dažādām spēlēm un viktorīnām tiks pārbaudītas bērnu zināšanas par basketbola spēles noteikumiem un "BK Valmiera" komandas spēlētājiem. Savukārt decembris būs Spēka mēnesis, kad mazajiem basketbolistiem būs jāveic dažādi bumbu metieni un jāpilda spēlētāju iesildošie vingrojumi. Jāpiebilst, ka JIL jaukās meitenes palīdzēs bērniem izpildīt ikvienu uzdevumu!
 
Ikvienas "Basketbola laboratorijas" spēles laikā "BK Valmiera" līdzjutēji varēs ziedot VBSS jauno basketbolistu apavu iegādei speciāli tam paredzētās ziedojumu kastītēs, kas tiks novietotas pie VOC bufetes un zāles ieejas. Kā atzina VBSS direktore Līga Lapše, daudzi bērni nāk mācīties spēlēt basketbolu, taču ne visiem ir pietiekami līdzekļu, lai iegādātos kvalitatīvas firmas apavus. "Lai apgūtu pirmos basketbola spēles pamatus, ir ļoti būtiski trenēties ar kvalitatīviem apaviem. Mēs ļoti priecātos, ja varētu atbalstīt vairākiem bērniem sporta apavu iegādi!"
 
Pirmajā sezonas mājas spēlē Mastercard Baltijas Besketbola līgas ietvaros "BK Valmiera" tiskies ar lietuviešu pretiniekiem "Ņevežis". Turam īksķus un tiekamies VOCā! "BK Valmiera" basketbolisti jau kopš vasaras cītīgi gatavojas sezonai un pirmajai mājas spēlei - Jurim Andžejevskim uzticēta formu gludināšana, Sandim Amoliņam grīdas tīrīšana, bet to, kas uzticēts Jānim Kaufmanim, skaties šeit http://www.youtube.com/watch?v=kdBD1M32p2
 
Aktivitāti atbalsta "BK Valmiera" un Sorosa fonds Latvija.