50. draugs Valmieras novadam – DnB NORD bankas kolektīvs!

50. draugs Valmieras novadamŠodien mākslas galerijā “Laipa” svinīgi tika sveikts 50. Valmieras novada draugs. Šo godpilno titulu izsoles ceļā ieguva “DnB NORD bankas” Valmieras kolektīvs, dodot Valmieras novada fondam vislielāko “solījumu” – 60 latu ziedojumu. Draugu pulkam pievienojās arī visi pārējie seši izsoles dalībnieki – Jānis Skrastiņš, Māris Zvirbulis, Dāvis Sirmais, Jānis Leitis, Jānis Olmanis un Jānis Zuments, kopā saziedojot 205 latus.
 
Labdarības programmu “100 draugi Valmieras novadam” atklāja fonda 3 gadu jubilejas svinībās 2008. gada 1. jūlijā. Pirmais draugs un programmas patrons ir ilggadējais uzņēmuma “Valmieras stikla šķiedra” vadītājs un joprojām sabiedriski aktīvs cilvēks Inārs Poļaks. Pagodinošo statusu var iegūt ikviens Valmieras apkaimes draugs, ziedojot vismaz 20 latu. Trīs gadu laikā draugu pulkam pievienojušies jau 49 valmierieši un Valmieras viesi. Lai šo “draudzēšanos” padarītu azartiskāku, VNF nolēma 50. drauga vietu izsolīt!
50. draugs Valmieras novadam – DnB NORD bankas kolektīvs!
Labdarības izsoles pasākumā jauniegūtie draugi uzsvēra, ka Valmieras novada fonds ir laba vieta, kur ikkatram izjust dāvināšanas prieku – neatkarīgi no tā, vai tu ziedo vienu latu, desmit vai vairāk. Turklāt tepat Valmieras apkaimē arī redzami fonda labie darbi un sasniegumi.
 
Visi Valmieras novada draugu ziedojumi tiek pieskaitīti VNF neaizskaramajam kapitālam, kas ir VNF stabilitātes un ilgtermiņa darbības pamats un nu jau pārsniedz 40 tūkstošus latus. Neaizskaramais kapitāls tiek ieguldīts depozītos un citos finanšu instrumentos, lai nākotnē no gūtajiem ienākumiem finansētu aizvien jaunus vietējos projektus un nodrošinātu fonda darbu.