10 uzņēmumu lielās bumbas skriesies Gaujā

10 uzņēmumu lielās bumbas skriesies Gaujā

Sestdien, 28. jūlijā, plkst. 18.00 Valmieras atraktīvāko uzņēmumu Lielās bumbas sacentīsies Gaujas Kazu krācēs, lai ar savu dalību atbalstītu Valmieras apkaimes iedzīvotāju iniciatīvas. Pati veiklākā bumba, kas, manevrējot caur krācēm, nokļūs līdz finiša līnijai, izcīnīs savam uzņēmumam izzinošu komandas saliedēšanās pasākumu no “Lielas muižas”. Labdarības bumbu ralliju un papildspēli “Lielās bumbas” rīko Valmieras novada fonds (VNF).

 

Lielo bumbu sacensība pa Valmieras galveno ielu Gauju notiks jau otro gadu, iesaistot vietējos uzņēmumus. Tajā piedalīsies teritoriju labiekārtošanas un citu infrastruktūras objektu projektētājs un būvuzraugs “Ceļu komforts”, profesionālu web pakalpojumu sniedzējs “Wunder Latvia”, skaņas, siltumizolācijas un ugunsdrošības izstrādājumu ražotājs “Padtex Insulation”, viens no vadošajiem mērniecības uzņēmumiem Latvijā “Latvijasmernieks.lv”, profesionāls atbalsts uzņēmumiem grāmatvedības jomā “Uzņēmējdarbības centrs”, jauna koncepta Latvijas degvielas kompānija, kas izvēlas strādāt ar vietējiem un piedāvā izmeklētu ēdienkarti – “KOOL Latvija”, viena no TOP3 vadošajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā ADB “Gjensidige” Latvijas filiāle, lielākais nekustamā īpašuma uzņēmums Vidzemē “Latio vērtētāji & konsultanti Vidzemē”, lielākais Ziemassvētku eglīšu audzētājs “Sundin Mežs” un apģērbu un aksesuāru zīmols “Branchess”.

 

Visi ienākumi no Lielo bumbu skrējiena nonāks Valmieras novada fonda rīkotajā projektu konkursa “Sev, tev, novadam” krājkasītē, kur Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotāji, iesniedzot idejas, var saņemt finansiālu atbalstu ieceres īstenošanai. Iepriekšējos gados par Labdarības bumbu rallija un Ziedotāju kluba devumu tapušas, piemēram, izrādes bērniem Valmierā un Trikātā, atjaunota vēsturiskā parka rožu dobe Burtniekos, izveidots izglītojošs komikss par Jāni Daliņu un citas sabiedriski nozīmīgas iniciatīvas.

 

Pēc Lielo bumbu sacīkstes notiks ierastais Labdarības bumbu rallijs, kur pilsētas svētku dalībnieku iegādātās mazās krāsainās bumbiņas trauksies uz finiša līniju, lai būtu starp 30 ātrākajām, kas izcīna balvas no vietējiem labvēļiem. Biļetes par 2 eiro ikviens varēs iegādāties pilsētas svētku laikā. Valmieras novada fonds Bumbu ralliju rīko jau sesto gadu, lai iedvesmotu valmieriešus, ka darīt labu un ziedot savai pilsētai un novadam ir viegli un interesanti.