Ziedotāju aplis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visas labās lietas mēs darām kopā, tāpēc aicinām jūs uz kolektīvo naudas solīšanas pasākumu – Ziedotāju apli.

 

7. decembrī plkst. 17.00
kafejnīcā “Jauna saule” (Rīgas ielā 10, Valmierā)

 

Atnāc, tā ir iespēja iepazīties ar Valmieras novada fondu, iedvesmoties no iedzīvotāju iniciatīvām un atbalstīt, ja to saka sirds!

 

Īsumā:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. decembrī jūsu priekšā uz skatuves kāps 3 iniciatīvu autori, un katrs 6 minūšu laikā pastāstīs par ieceri un 6 minūtēs atbildēs uz klausītāju jautājumiem.

 

 • Ģimenes šūpulis – biedrības Patvēruma mājā nodrošina bez dzīvesvietas un emocionālā patvēruma palikušām jaunajām māmiņām pagaidu mājvietu, bet, lai jaunās māmiņas spētu uzsākt patstāvīgu dzīvi un iekļautos darba tirgū, nepieciešams sniegt atbalstu prasmju apguvē. Vairāk informācijas par biedrību: http://www.gimenes-supulis.lv/
  "Ģimenes šūpulis" pieteikums
   

 • Vidzemes sporta asociācija – Airēšanas slaloms ir tehniski sarežģīts sporta veids, kur nozīme ir ne tikai sportistu fiziskajai sagatavotībai, bet precizitātei mutuļojošā straumē. Teju ikdienu mūsu Kazu krācēs redzam jaunos airētājus, kuri trenējas, un gūst labus rezultātus Eiropas līmenī. Lai tuvotos Olimpiskajām spēlēm un nestu Valmieras vārdu pasaulē, treneris Kaspars Pakers aicina atbalstīt ekipējuma iegādi rūpīgai treniņu analīzei. 
  "Vidzemes sporta asociācija" pieteikums
   

 • Toms Treimanis – aicina nekrāt putekļus uz grāmatām plauktos, bet ļaut tām ceļot pie arvien jauniem lasītājiem, izveidojot brīvdabas grāmatu apmaiņas punktus – “mājiņas”, padarot grāmatu apmaiņu aizraujošu un viegli pieejamu jebkurā laikā. 
  "Grāmatu mājiņas" pieteikums

 

Pēc projektu prezentācijām autori pametīs telpu, lai dotu iespēju labvēļiem brīvā, pacilājošā gaisotnē solīt ziedojumu summu sev tīkamākajām iniciatīvām.

 

Pieteikties līdz 4. decembrim: vnf@vnf.lv, 26468905 (Inese)

 

Kā notiks pasākums?

17.00    ierašanās un neformālas sarunas pie vīna glāzes

17.30    projektu prezentācijas

18.20   ziedojumu solīšanas sesija

19.00   rezultātu paziņošana

 

Ziedojumus varēs veikt gan klātienē skaidrā naudā, gan pēc pasākuma ar pārskaitījumu.

 

Ziedotāju aplis kā metode ir aizgūts no Lielbritānijas organizācijas “The Funding Network”. Ieskatu par pasākuma norisi var gūt šajā video: