Labdarības noliktava

Labdarības noliktavaLabdarības noliktava ir vieta Valmierā, kur iespējams nogādāt dažādas lietas, kas pašu saimniecībā kļuvušas liekas, bet joprojām ir labas un lietošanas kārtībā. Noderīgs ir it viss: apģērbs, apavi, trauki, rotaļlietas, gultas veļa, sporta inventārs utt.

 

Aicinām ziedot arī lielgabarīta mantas, iepriekš tās piesakot. Ja maināt dzīvesvietu vai vienkārši gādājat sev jaunas mēbeles vai sadzīves tehniku, bet vecās lietas joprojām ir labā lietošanās kārtībā – ziedojiet tās!

Mums apkārt netrūkst ģimeņu, kur bērni guļ uz aizvēsturiskiem matračiem, mācībām izmanto nepraktiskus galdus vai saimes veļu mazgā ar rokām, jo nav rocības sagādāt ko labāku.

 

Zvaniet uz Valmieras novada fondu pa tālruni 20258200 vai rakstiet uz e-pastu vnf@vnf.lv, pieņemsim informāciju par Jūsu ziedojumu, atradīsim saņēmēju un iepazīstināsim Jūs ar jauno mantu saimnieku, lai paši varat vienoties par mantas saņemšanu. Varat mums zvanīt un ziedot gan sadzīves tehniku (veļasmašīnas, ledusskapji, televizori utt.), gan par mēbelēm (skapji, gultas, galdi, krēsli utt.).

 

Jūs ar mantiskajiem ziedojumiem varat palīdzēt mūsu apkārtnes ģimenēm padarīt ikdienu labāku.

 

Labdarības noliktavas (Garā iela 10, pagalma pusē) darba laiks:

 

otrdienās

 

ceturtdienās

 

12:00 - 18:00

 

 

Labdarības noliktavas uzturēšanu (telpu īri un komunālos pakalpojumus) finansiāli atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība. Savukārt noliktavas dežuranti ir brīvprātīgie.

Ja vēlies pievienoties brīvprātīgo komandai - sazinies ar mums!